Gizlilik Politikası

Mustafabaysal.com olarak, sitemize katkı veren paydaşlarımızın izin vermedikleri bilgilerini üçüncü şahıslarla paylaşmayacağımızı, sitemizde kopya ve izinsiz içerik barındırmadığımızı taahhüt eder ve site içeriğinin izinsiz kopyalanamayacağını belirtiriz. Sitemizde yer alan yazılar ve yorumlar, yazarlarının kişisel görüşlerini yansıtmakta olup hukuki bir anlam ifade etmezler ve bu yazılar ile yorumlar nedeniyle site sahibine sorumluluk yüklenemez. Sitemize giriş yapan her misafir, bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Sitemizin gizlilik politikasıyla ilgili detaylı bilgi almak ve kişisel verilerinizin nasıl kullanılabileceğini görmek için Google gizlilik politikası sayfasını ve Google iş ortakları için gizlilik şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca lütfen AB kullanıcı izni politikası ve Google Analytics Reklamcılık Özellikleri için politika gereksinimleri sayfalarına da göz atabilirsiniz.

Ülkemizde halen yürürlükte olan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na göre; ilgili kişilerin kişisel verilerinin işlenmesi için öncelikle açık rızalarının alınması gerekir. Web sitemiz açısından ziyaretçilerimiz olan ilgili kişilerin ayrıca aydınlatılması da gerekir.

Ziyaretçilerimize aydınlatma metnimizi sunmadan ve kişisel verilerini işlemeden önce açık rızalarını almadan onları kişisel verilerini işlemiyoruz. Bunun için sitemize girdiğinizde, çerez bildirimi ve aydınlatma metni bildirim kutucuğunu görürsünüz.

Lütfen bu kutucuğa tıklayarak aydınlatma metnimize göz atın ve kişisel verilerinizin işlenmesi için açık rıza verip vermediğinizi belirtin. Bilmelisiniz ki; kişisel verilerinizi sitemize girdiğiniz anda değil, işlememiz için açık rıza verdiğiniz anda ancak işlemeye başlayabiliriz.

Son olarak şunu da bilmenizi isteriz ki; an itibariyle sitemizde üyelik sistemi, alışveriş ya da reklam gösterimi olmadığı için hiçbir kişisel veriniz ticari ya da istatistiksel amaçla mustafabaysal.com tarafından işlenmemektedir. Yine de kişisel verileriniz işlenmeye başlandığı anda, yukarıdaki kurallar aynen geçerli olacaktır.

Aydınlatma metnimiz için lütfen tıklayınız: mustafabaysal.com/aydinlatma-metni/

Başa dön tuşu