Sorumluluk Reddi

Hukuki bir konuda danışmanlık yapma yetkisi yalnızca baroya kayıtlı avukatlara tanınmış bir hak olup bu web sitesinde yazılan yazıların ve yapılan yorumların hiçbir şekilde hukuki danışmanlık niteliği yoktur.

Mustafa BAYSAL tarafından yazılan tüm makaleler ve yapılan yorumlar, yazarın onlarca senelik denetim elemanlığı kariyerinde elde ettiği bilginin ve tecrübenin; bu bilgi ve tecrübeden yararlanmak isteyen taraflara ücretsiz olarak aktarılmasından ibarettir.

Hal böyle olunca Mustafa BAYSAL, bu web sitesinde yazdığı yazılarda ya da yaptığı yorumlarda verdiği bilgilerden kaynaklanan zararlardan ve fiillerden sorumlu tutulamaz.

Okuyucuların ve ziyaretçilerin, web sitesinde yer alan bir makaleyi okurken karşılaştıkları ya da Mustafa BAYSAL tarafından yapılan bir yorumda yer alan bilginin hukuki tavsiye niteliği taşımadığını peşinen bilmesi ve buna göre hareket etmesi gerekir.

Bu web sitesini ziyaret eden, makaleleri ve yorumları okuyan ya da yorum yaparak soru soran her okuyucu bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Başa dön tuşu